SL - Tri penala u Lučanima, dramatičan finiš, Spartak ostao praznih šaka!

nedelja 28.10.2018.
20:32

Odigrana i poslednja utakmica 13. kola Superlige.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Fudbaleri lučanske Mladosti savladali su večeras na svom terenu ekipu Spartaka rezultatom 2:1 i probili se na peto mesto na tabeli.

Domaći su do vođstva došli u poslednjim trenucima prvog poluvremena, kada su iznudili jedanaesterac, a precizan sa bele tačke bio je Pejović - 1:0.

A onda, prava drama pred kraj drugog poluvremena! Prvo su gosti u 90. minutu iznudili jedanaesterac koji je u izjednačujući gol pretvorio Denković, da bi u trećem minutu sudijske nadoknade dosuđen još jedan penal za Lučance!

Pejović je ponovo preuzeo odgovornost i ponovo je bio precizan sa bele tačke za konačnih 2:1.

Mladost sada ima 22 boda na petom mestu, a Spartak je ostao pretposlednji na tabeli sa svega devet osvojenih bodova.