sreda 03.04.2019.
18:02

Nema dileme da ćemo u poslednjem kolu preliminarnog dela Super lige imati pravu dramu.

fkvozdovac.rs

Prve dve utakmice 29. kola Super lige Srbije završene su pobedama gostujućih ekipa kojima su Voždovac i Spartak zadržali šanse za plasman u plej-of.

Voždovac je kao gost savladao ekipu Rada na stadionu "Kralj Petar I" rezultatom 1:0 (0:0).

Strelac pobedonosnog gola bio je Filip Stuparević u 63. minutu. Stupareviću je najpre golman Dušan Marković odbranio penal, ali je iz drugog pokušaja mladi napadač smestio loptu u mrežu.

U Gornjoj Varoši Spartak je slavio sa 2:0 (0:0) golovima Stefana Denkovića u 70. i 73. minutu.

Bio je to peti vezani trijumf Spartaka, pa ekipa Predraga Rogana sada može da se nada plasmanu u plej-of ukoliko u poslednjem kolu savlada Rad i poklope joj se još neki rezultati.