Autor: Beta Beta
nedelja 10.03.2019.
17:58
Izvor: Beta

Golom u nadoknadi vremena fudbaleri Spartaka stigli su do druge uzastopne pobede u prolećnom delu sezone. Dinamo zaustavio zahuktale "Brđane" i predao "fenjer" Zemunu.

Beta/Branislav Božić/Ev

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas u Subotici Radnik iz Surdulice sa 3:2 (1:1), u utakmici 26. kola Super lige Srbije.

Radnik je poveo u 26. minutu golom Igora Zlatanovića, a zatim je dva gola za domaće postigao Nemanja Obradović, u 44. i 47. minutu. Izjednačio je Bogdan Stamenković u 81. minutu, a pobedu Spartaku doneo je Vladimir Otašević u trećem minutu nadoknade vremena.

Spartak je vezao dve pobede i zauzima 10. mesto na tabeli sa 26 bodova. Radnik je osmi sa 32 boda.

U drugoj utakmici Dinamo iz Vranja i Čukarički odigrali su nerešeno 0:0.

Čukarički je prekinuo niz od tri pobede i četvrti je na tabeli sa 49 bodova. Dinamo je konačno "predao fenjer" i sada je pretposlednji na tabeli sa 19 osvojenih bodova.

Poslednje tri utakmice 25. kola počele su u 17 časova.