SL - Spartak od 0:2 do pobede "sa kreča" u 95.

• Autor: Beta

• 16. decembar 2018.

• 15:15

• Izvor: Beta

Subotički Spartak upisao je prvu prvenstvenu pobedu nakon povratka na svoj teren i to posle velikog preokreta u duelu sa Voždovcem.

SL - Spartak od 0:2 do pobede
Fudbaleri Spartaka pobedili su danas Voždovac u Subotici sa 3:2 (0:2), u 21. kolu Super lige. Spartak je pobedio posle preokreta, golom Nemanje Ćalasana iz penala u 95. minutu.

Voždovac je imao dva gola prednosti na poluvremenu u Subotici. Strelci su bili Andrija Luković u 28. i Lazar Zličić u 42. minutu.

Domaćin je ipak u drugom delu uspeo da preokrene i pobedi.

Prvo su Nemanja Obradović u 62. i Vladimir Torbica u 77. minutu doneli izjednačenje Spartaku.

Arbitar Bojan Nikolić je u nadoknadi vremena sudio penal za domaćina, koji je Ćalasan iskoristio za važnu pobedu Spartaka.

Spartak je na pauzu otišao sa 12. mesta sa 19 bodova, koliko ima i Voždovac koji je poziciju iznad.