SL - Slavlje u Vranju, buđenje Voždovca, remi u Kruševcu

nedelja 30.09.2018.
21:51

U senci derbija u Nišu, večeras odigrane još četiri utakmice 10. kola Superlige.

Sportske.net

Dinamo iz Vranja je zabeležio drugu pobedu u srpskom prvenstvu, pošto je sa 1:0 kao domaćin savladao Mačvu.

Gol odluke postigao je Dimitrov iz jedanaesterca u 51. minutu, a gosti su u finišu ostali i bez isključenog Gavrića zbog dva žuta kartona. Ipak, i pored ovog trijumfa, Vranjanci su i dalje poslednji na tabeli.

Bačka je sa 1:0 pobedila Rad na svom stadionu golom Luke Mićića, dok je Voždovac istim rezultatom bio bolji od Radnika u Beogradu. Pobedu ''Zmajevima0'' doneo je Filip Stuparević u 80. minutu utakmice.

Zanimljivo je bilo i u Kruševcu, gde su Napredak i Čukarički igrali nerešeno, 1:1. Domaći su poveli u finišu prvog poluvremena, golom Boranijaševića, a bod gostima doneo je Kopitović u 77. minutu meča.

U prilogu pogledajte i kako izgleda tabela Superlige posle kompletiranog 10. kola.