SL - Remi u Ivanjici, Metalac prokockao pobedu, OFK niže poraze

• 19. septembar 2015.

• 21:05

Večeras odigrane još četiri utakmice desetog kola Superlige. Čukarički osvojio bod protiv drugoplasiranog Javora. Metalcu nedovoljna ni dva gola prednosti, OFK Beograd tone sve dublje...

Jedan od zanimljivijih mečeva 10. kola Superlige, između Javora i Čukaričkog u Ivanjici, nije bio obeležen i golovima.

Ovaj duel je završen rezultatom 0-0, pa Javor nije uspeo da se ponovo približi vodećoj Crvenoj zvezdi na četiri boda razlike, koliko je bilo uoči ovog kola.

Zvezda sada beži šest bodova u odnosu na Ivanjičane, koji su se, ipak, učvrstili na drugom mestu, s obzirom na današnji poraz Vojvodine od Rada (1-2).

Golova nije bilo ni u Lučanima, gde je gostovala ekipa Voždovca, a u Novom Pazaru domaćin je slavio sa 1-0, pogotkom Pavlovića u 26. minutu meča sa OFK Beogradom.

Ovo je peti uzastopni poraz ''Romantičara'', kojima ni promena trenera nije pomogla da se odmaknu od dna tabele.

A najviše golova večeras je bilo u Gornjem Milanovcu, gde su Metalac i Radnik iz Surdulice podelili bodove - 2:2.

Domaći su mnogo bolje ušli u večerašnji meč, i golovima Otaševića u petom i Bukorca u 39. minutu poveli sa ubedljivih 2-0.

Međutim, gosti se nisu predavali, Ćulum je već u 41. minutu smanjio na 2-1, da bi isti igrač u nadoknadi vremena doneo izjednačenje i bod ekipi Radnika u večerašnjem meču - 2:2.

Deseto kolo biće kompletirano u nedelju, kada Partizan u Humskoj dočekuje ekipu niškog Radničkog.