SL - Rapsodija Čukaričkog, Rad opet poražen, derbi na "Karađorđu" pripao Napretku!

subota 06.10.2018.
19:55

Odigrane su još tri utakmice domaćeg šampionata.

Sportske.net

Ekipa Čukaričkog nastavlja da niže dobre rezultate, oni će na odmor otići sa 22 boda i biće na 4. mestu domaćeg šampionata.

Oni su danas uspeli da savladaju ekipu Dinama iz Vranja rezultatom 6:1, golovi su se ređali kao na traci u drugom poluvremenu.

Stojanović je postigao prvi gol u 36. minutu, da bi u nastavku Tedić, Puškarić, ponovo Stojanović, Stevanović i Zorić doneli veliku prednost domaćinu.

Počasni gol za goste postigao je Dimitrov.

Ekipa Rada je na svom terenu poražena od Proletera iz Novog Sada rezultatom 1:3 nakon preokreta.

Domaće je Mladenović doveo u prednost u 20. minutu, ali je Nemanja Čović izjednačio do kraja poluvremena.

U nastavku Vujaklija i Stefan Čolović donose pobedu gostima iz Novog Sada.

Derbi meč je odigran na "Karađorđu", Vojvodina je dočekala Napredak iz Kruševca, a slavili su gosti koji su ovom prilikom pretekli Vojvodinu na tabeli. Strelac jedinog gola na ovom meču bio je Đuro Zec u 41. minutu utakmice.

Boranijašević ga je proigrao, Zec je odlično šutirao i lopta se od stative odbila u mrežu.