SL - Radnički odavno nije bio ovako dobar, kiks Napretka

subota 20.10.2018.
21:06

Pored utakmice Crvene zvezde i Rada, odigrane su još tri u večerašnjem programu domaćeg šampionata.

Beta/Saša Đorđević/Ev

U Nišu je pao Zemun, već nakon prvih 45 minuta domaćin je postigao dva gola, bilo je to sasvim dovoljno za pobedu i drugo mesto na tabeli, makar dok Partizan ne odigra svoj meč sutra.

Siniša Babić je današnji junak Nišlija, postigao je golove u 28. i 42. minutu utakmice.

Slavio je i Proleter, Čović je nakon gola protiv Rada u gostima u pobedi od 3:1, danas doneo veliku pobedu domaćinu iz Novog Sada protiv Mačve iz Šapca.

Iznenadio je Napredak, imali su prednost golom Ndiajea od 26. minuta protiv posrnulog Radnika, ali nisu uspeli da je sačuvaju do kraja utakmice.

Radnik koji ne zna za pobedu u domaćem prvenstvu od 4. avgusta i pobede nad Zemunom na domaćem terenu, danas je uspeo da izjednači golom Pantelića u 64. minutu.