19:49

Ekipa Radničkog iz Niša je uspela da pobedi i na "Karađorđu".

Beta/Saša Đorđević/Ev

Radnički iz Niša nastavlja sa dobrim partijama u ovom delu sezone.

Danas su uspeli da savladaju Proleter iz Novog Sada sa 2:1 i to na stadionu "Karađorđe" koji je ponovo bio u užasnom stanju.

Proleter je do utakmice protiv Crvene zvezde bio nepobediv, igrali su sjajno današnji domaćini, ali nakon poraza od učesnika Lige šampiona usledio je i poraz od trenutno drugoplasirane ekipe Super lige.

Radnički iz Niša je bio nešto konkretniji, posebno u drugom poluvremenu kada su postigli dva gola za samo dva minuta.

Čović je doveo domaće u prednost u 14. minutu, Proleter je u tom periodu igre bio bolji, ali je u nastavku Radnički preuzeo sve konce igre i postigao dva gola u 68. i 69. minutu.

Prvo je Haskić iskoristio penal, da bi minut nakon toga Lambulić postigao autogol za pobedu gostiju.

Ranđelović je imao kolosalnu priliku da postigne i treći gol za Radnički, ali nije uspeo da u 89. minutu postigne gol, a samo minut kasnije je Jovanović pogodio prečku, Nišlije nisu imale sreće da postignu i treći gol na ovom meču.

12 Komentara

nemam pojma
Saturday, 10.11.2018
11:27
sloba89
08:35

Iz 1 u 2 ocigledna namestaljka dva kluba kojima treba novac.

petar000
00:59

Realno, ja ne znam ni zasto se ova liga igra. Na stranu sudjenje koje je, pa ja ne znam kako da ga nazovem, ali drugo poluvreme ove utakmice, ono je komedija. Trckaranje igraca Proletera, pored kojih ovi iz Radnickog prolaze kao da igraju protiv petlica je sramotno.

Zoran Petrovic
00:18

Sve je laz, samo pusta laz...

DekiStankovic5
Friday, 09.11.2018
23:44

Ja mislim da je ova utakmica namestena,ne konrektno zbog golova mada I o tome mozemo da diskutujemo,ali ova lakrdija u drugom poluvremenu,ovo ne pomeranje igraca gde svaki napad Radnickog sansa,svako utrcavanje po strani sansa nema nikakve logike a kao vrhunac nadoknada vremena gde se dva stopera Proletera medjusobno dodaju vise puta a imaju negativan rezultat,bogami Kokeza I Toncev se ne zezaju,jos Brodarac da dodje na mesto zlocina,bice I oni al treba vremena,jos koja godina.

Znajsha
23:33

Voleo bih da Radnicki osvoji sampionat i zelim im sve najbolje, ali… Znajuci da je taj klub nisko padao i da njihovi uspesi kratko traju, bljesnu pa nestanu, ne mogu da im verujem.Daj da sacekamo drugi deo sampionata i rasipanje bodova.

prike
13:16

Ali potpuno ste promasili temu.

disqus_H0V2S8EsvO
22:38

Da su Partizanu svirani upola ovakvi penali bio bi na par bodova od zvezde. Do proslog kola partizan je bio jedini tim bez penala ove sezone. Jos se i jadan sudija morao novosadjanima izvinjavati sto je morao da svira penal. Ovo je jedna nakaradno-mafijaska liga koju niko normalan ne zeli da prati.

01:22

Na par bodova od Zvezde,dabome,samo ne znam kojom logikom.

22:31

Svaki iole ozbiljan covek je prestao da prati nas fudbal jer je doza kriminala presla svaku granicu. Ozbiljno i nerezervisano favorizovanje dva kluba je presla svaku granicu ukusa i otimacina se obavlja prakticno svaku utakmicu. Ovakve penale konstantno suditi odredjenim klubovima je postala svakodnevnica a boga mi i normalna stvar! Ugasiti fudbal na 5 godina jedino je resenje!!

01:22

Nesto nisi tako pisao dok je tvoj klubic harao bez poraza celo prvenstvo na celu sa Toletom I dok ste pevali 'ako ga smene ja secem vene' I 'otimaj' tad je pretpostavljam sve bilo posteno,bajno I sjajno,ko vas ne zna skupo bi vas platio.Kako zanjes tako ti se I vraca!