SL - Posle Partizana, Pazarci preslišali i Vojvodinu! Blistali fudbaleri Partizana i Zvezde na pozajmicama!

subota 03.10.2020.
18:09

Superliga odavno nije bila ovako zanimljiva.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Multiprenosi ''TV Arena Sport'' uz podršku ''AdmiralBet-a'' iz vikenda u vikend se pokazuju kao pun pogodak, zahvaljujući sve atraktivnijim utakmicama u domaćoj Linglong Superligi!

Pogotovo se to može reći za današnje mečeve odigrane u popodnevnom programu, u okviru 10. kola šampionata Srbije.

Utisak dana je pobeda Novog Pazara nad Vojvodinom rezultatom 3:1, a praktično je sve bilo rešeno već na poluvremenu, kada su Pazarci vodili sa 3:0. Sva tri gola za domaće postigao je Luka Marković, u 27. 30. i 44. minutu, a podsetićemo da se radi o pozajmljenom fudbaleru Crvene zvezde koji je nedavno stigao iz Krotonea na ''Marakanu'' i odmah prosleđen na pozajmicu u Novi Pazar.

Trener Vojvodine Nenad Lalatović je ovo vrlo teško podneo, taspravljao se sa sudijama, dobio crveni karton, a onda se pri izlasku sa terena posvađao sa nekim iz lože.

U nastavku, Vojvodina je uspela da stigne samo do počasnog gola, i to preko Petra Bojića u 70. minutu.

Ovo je treća pobeda Novog Pazara od početka sezone, prve dve je ostvario protiv Partizana i Inđije.

Veoma zanimljivo  bilo je i u Subotici, gde je Spartak na svom terenu savladao Čukarički sa 4:2, uz sjajnu partiju Nemanje Nikolića, napadača Partizana na pozajmici u subotičkom superligašu.

Dva gola i asistenciju upisao je Nikolić u današnjem meču, uz njega je i Japanac Šimura bio veoma zapažen, sa jednim golom i asistencijom.

Jedinu pobedu od gostujućih ekipa ostvario je Voždovac, koji je slavio u Šapcu protiv Mačve sa 2:0, a pobednika nije bilo u duelu OFK Bačke i Javor Matisa, taj meč je završen rezultatom 2:2.

U 18 časova počeo je meč u Gornjem Milanovcu, Metalac je dočekao Partizan.