SL, Plej-of: Blamaža Vojvodine u Nišu, ''Čuka'' pobedila pred dolazak u Humsku

subota 05.05.2018.
20:10

Završene još dve utakmice 35. kola u plej-of fazi takmičenja.

BETAPHOTO/SASA DJORDJEVIC/EV

U senci utakmice u Humskoj, gde su Partizan i Napredak igrali nerešeno, 2:2, odigrani su i mečevi u Nišu i na Banovom brdu.

Najbolji utisak ostavila je ekipa Radničkog, koja je na svom ''Čairu'' deklasirala Vojvodinu sa 5:0!

Počelo je autogolom Veselinovića u devetom minutu, a nastavak kanonade usledio je tokom drugog poluvremena. Prednost Radničkog duplirao je Babić u 52. minutu, da bi samo četiri minuta kasnije, Pavkov iz penala povisio na 3:0.

Tada je sve bilo rešeno, a do kraja meča, Slaviša Stojanović u 66. i Babić u 75. minutu učinili su trijumf Radničkog još ubedljivijim - 5:0.

Za to vreme, Čukarički je na svom terenu savladao ekipu Voždovca sa 2:1. Ovusu je u 19. minutu doveo ''Brđane'' u vođstvo, Duronjić je u 40. izjednačio, ali samo dva minuta kasnije Nikola Drinčić je pogodio za konačnih 2:1.

Tabela: Crvena zvezda 51 (meč manje), Partizan 40, Spartak 34 (meč manje), Radnički 34, Čukarički 32, Voždovac 30, Napredak 27, Vojvodina 25.