17:12
Izvor: Beta

Zanimljivi rezultati u okviru 26. kola domaćeg šampionata.

Sportske.net

Fudbaleri Borca i Čukaričkog igrali su danas nerešeno 2:2, u 26. kolu Super lige.

Borac je imao prednost do pred sam kraj, kada je Čukarički izjednačio u nadoknadi vremena. Filipović je doveo Borac u prednost, Zorić je izjednačio, a Knežević je doveo Borac u novu prednost. Mudrinski u 2. minutu nadoknade donosi bitan bod Čukaričkom i velike brige Borcu.

Borac je bez pobede sedam utakmica i poslednji je na tabeli sa 17 bodova, dok je Čukarički pet susreta neporažen, ali sada zaostaje tri boda za trećeplasiranim Radničkim.

Radnički je u Ivanjici pobedio Javor rezultatom 3:1, Pavkov je uspeo da stigne do nova dva gola, oba je postigao iz penala u drugom poluvremenu, Noma je bilo strelac trećeg gola za Radnički, dok je jedini gol za Javor postigao Petković.

Zemun je pobedio petoplasirani Spartak u Subotici posle preokreta sa 2:1.

Spartak je vodio na poluvremenu, ali je Nikola Petković u drugom delu sa dva pogotka doneo pobedu Zemunu.

Mačva je u Šapcu rezultatom 1:0 pobedila Napredak, koji je utakmicu završio sa igračem manje. Jedini strelac na ovom meču bio je Bojan Matić, sjajni napadač Mačve.

Voždovac i Mladost iz Lučana igrali su u Beogradu nerešeno bez golova, dok je Bačka na svom stadionu sa 4:2 pobedila Radnik iz Surdulice.

Luković je sa dva gola doveo Bačku u prednost od 2:0, ali je Zlatanović smanjio na 2:1 u 40. minutu. U drugom poluvremenu je bilo sve rešeno u 72. minutu kada je Dodlek posrigao četvrti gol Bačke, prethodno je i Dimitrijević bio strelac.

Još jedan gol za goste iz Surdulice postigao je Zlatanović.