SL - Određene sudije za 11. kolo, Mažić ''preskače'' još jedan derbi na Marakani

  • Autor: Darko Mitrović

  • 21. septembar 2017.

  • 15:44

  • Izvor: Sportske.net, fss.rs

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Narednog vikenda nas očekuju utakmice 11. kola Superlige, a FSS je objaio imena arbitara koji će deliti pravdu na tim utakmicama.

SL - Određene sudije za 11. kolo, Mažić ''preskače'' još jedan derbi na Marakani
Foto: Sportske.net

Najviše pažnje privlači derbi utakmica između Crvene zvezde i Vojvodine, koja je na programu u nedelju na Marakani, od 17 časova.

Za glavnog arbitra na stadionu ''Rajko Mitić'' delegiran je Nenad Đokić, kome će pomagati Nemanja Petrović i Matija Olajoš Nađ.

Dva sata kasnije, na Banjici se igra još jedan meč koji će privući veliku pažnju, a to je duel Rada i Partizana.

Pravdu u toj utakmici deliće naš najbolj arbitar Milorad Mažić, sa svojim stalnim pomoćnicima Milovanom Ristićem i Daliborom Đurđevićem.

Podsetimo, Milorad Mažić nedavno nije delio pravdu na ''večitom derbiju'', ali jeste u Novom Sadu, na utakmici između Vojvodine i Partzana (0:1). Posle tog meča, tadašnji čelnici Vojvodine uputili su oštre reči na račun Mažića i zapretili da, ako im on ponovo bude sudio, sledeći put neće ni izvesti ekipu na teren.

U prilogu možete videti i ko će suditi u ostalim utakmicama 11. kola Superlige.

Zemun - Spartak-Ždrepčeva krv (Nedelja, 24.09.2017 15:00)

Delegat - Sp. radnik: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Četvrti sudija: OBRADOVIĆ Srđan

Crvena zvezda - Vojvodina (Nedelja, 24.09.2017 17:00)

Delegat - Sp. radnik: GLOĐOVIĆ Vlado
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Četvrti sudija: VASIĆ Aleksandar

Napredak - Mačva
(Nedelja, 24.09.2017 19:00)

Delegat - Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: ŠEGRT Jovan

Mladost - Voždovac (Nedelja, 24.09.2017 19:00)

Delegat - Sp. radnik: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Četvrti sudija: PIPER Petar

Radnik - OFK Bačka
(Nedelja, 24.09.2017 19:00)

Delegat - Sp. radnik: STOILJKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan

Čukarički - Borac
(Nedelja, 24.09.2017 19:00)

Delegat - Sp. radnik: RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak


Rad - Partizan
(Nedelja, 24.09.2017 19:00)

Delegat - Sp. radnik: STOJANOVIĆ Miroslav
Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja


Radnički N. - Javor-Matis
(Nedelja, 24.09.2017 19:00)

Delegat - Sp. radnik: KARASI Stanislav
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari