SL - Nišlije u ozbiljnom zaletu, ispisali istoriju, Milojević probudio Vojvodinu

subota 22.09.2018.
20:56

Pobede Vojvodine, Rada, Mladosti i Radničkog.

Beta/Saša Đorđević/Ev

Ekipa Vojvodine je prekinula post, uspela je da zabeleži prvu pobedu pod vođstvom Dragana Okuke danas u meču protiv Voždovca, bilo je 3:0.

Dva gola na ovom meču delo su Nemanje Milojevića, a postigao ih je pred kraj prvog - u 42. minutu, i na početku drugog, u 51. minutu utakmice. Konačnih 3:0 postavio je Srećković u poslednjim minutima meča.

Voždovac je igrao sa igračem manje čitavo drugo poluvreme i 15 minuta prvog nakon što je Pavlović dobio drugi žuti karton u 31. minutu.

Proleter iz Novog Sada se do sada dokazao kao vrlo tvrda ekipa, a danas je namučio i Mladost iz Lučana. Bilo je 1:0 za Lučance, a jedini strelac na ovom meču je bio Janko Tumbasević.

Rad je savladao Mačvu u utakmici bez nekih velikih šansi, u samom finišu stigli su do tri boda preko Njegoša Petrovića, a u Surdulici je poveo Radnik u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena preko Milovanovića.

Gostima izjednačenje donosi Lazar Ranđelović u 71. minutu utakmice, a pobedu sjajni Stanisavljević u 83. minutu meča.

Inače, ovo je najbolji start u istoriji kluba za Radnički iz Niša.

Rad - Mačva 1:0
Vojvodina - Voždovac 3:0
Radnik - Radnički 1:2
Mladost - Proleter 1:0