SL - Nišlije se oporavile od eliminacije iz Evrope, Rad slavio na ''Karađorđu'', kako sada izgleda tabela?

• 05. avgust 2018.

• 22:09

U nedelju uveče odigrane još dve utakmice trećeg kola Superlige.

Ekipa niškog Radničkog probila se večeras na treće mesto na tabeli, pošto je na svom terenu savladala ekipu Dinama iz Vranja rezultatom 2:0.

Sve bolji Aleksandar Stanisavljević doveo je Radnički u vođstvo u poslednjim trenucima prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Nikodijević iz jedanaesterca u 79. minutu - 2:0.

Radnički sada ima šest bodova na tabeli, Dinamo je poslednji bez ijednog boda i postignutog gola.

Za to vreme u Novom Sadu, veliku pobedu ostvario je beogradski Rad. ''Građevinari'' su na ''Karađorđu'' savladali ekipu Vojvodine rezultatom 2:1 i tako stigli do prvih bodova u sezoni.

Đorđe Đenić je golom u 41. minutu najavio trijumf Rada, Lazar Arsić je početkom drugog poluvremena iz jedanaesterca izjednačio, a tri boda gostima doneo je Šipčić, golom u 72. minutu.

Rad je u finišu meča ostao sa igračem manje, pošto je Đenić isključen zbog dva žuta kartona.

Vojvodina je i dalje bez pobede u novoj sezoni i sada se nalazi na pretposlednjem mestu sa dva osvojena boda.