SL - Moćni Voždovac, preokret Napretka, ''minimalac'' Javora

subota 21.10.2017.
19:19

Kompletiran večerašnji program u okviru 14. kola Superlige. Sutra čekamo još utakmice ''večitih''.

Beta/BranislavBožić/Ds

Najubedljiviji je večeras bio Voždovac, koji se pobedom nad Radom od 3:0 probio na drugo mesto na tabeli, ali uz dve utakmice više od Partizana.

Briljirao je Dejan Georgijević, strelac sva tri gola, u 37, 86. i 89. minutu iz jedanaesterca.

Rad je, s druge strane, nastavio seriju očajnih rezultata ove sezone, ni promena trenera nije pomogla. Ovo im je već 10. poraz u 14 odigranih mečeva u Superligi.

Javor Matis je u Ivanjici golom Vuka Mitoševića savladao ekipu Radnika sa 1:0, a najviše uzbuđenja bilo je u Kruševcu, gde je Napredak posle preokreta u drugom poluvremenu savladao ekipu Zemuna sa 2:1.

Lečić je u 17. minutu doveo goste u vođstvo, a pobedu Kruševljanima doneli su Sekidika u 59. i Uroš Đerić u 88. minutu meča.