SL - 'Minimalci' Voždovca i Napretka, remi na Brdu

subota 21.07.2018.
22:03

Tri utakmice prvog kola Super lige Srbije odigrane su u subotnjem terminu od 20 časova.

FK Čukarički

Nova sezona u domaćem fudbalskom prvenstvu startovala je u petak, a već danas su na programu bile još tri utakmice prvog kola Super lige.

Dva meča odigrana su u prestonici, a jedan pod Bagdalom.

Mali gradski derbi na Banovom brdu završen je podelom bodova. Čukarički i Zemun odigrali su nerešeno 1:1 (1:0) u meču na kojem je pokazano devet žutih i jedan crveni karton!

Domaćin je poveo golom Samjuela Ovusua u 25. minutu, a bod Zemunu doneo je Veljko Simić pogotkom u 61. minutu. Teren je pre poslednjeg sudijskog zvižduka napustio Mateja Njamculović koji je u razmaku od dva minuta dobio dve javne opomene.

Na krovu TC "Stadion" Voždovac je ugostio OFK Bačku i slavio rezultatom 1:0 (1:0) golom Aleksandra Ješića.

Istim rezultatom Napredak je savladao Rad. Strelac pobedonosnog gola za Kruševljane bio je Aleksa Vukanović iz penala.