SL - Mažić delegiran, ali ne za derbi u Novom Sadu!

  • Autor: Mihajlo Vidojević

  • 05. mart 2018.

  • 17:32

  • Izvor: Sportske.net

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Sudijska komisija FS Srbije imenovala je arbitre koji će u sredu deliti pravdu na utakmicama 26. kola Super lige.

SL - Mažić delegiran, ali ne za derbi u Novom Sadu!
Foto: Sportske.net
Svi mečevi 26. kola Super lige Srbije zakazani su za 7. mart, a Sudijska komisija donela je danas odluku o tome koji će arbitri deliti pravdu na tim utakmicama.

Najbolji srpski arbitar Milorad Mažić delegiran je za glavnog sudiju utakmice Voždovac - Mladost, ali verujemo da navijače "večitih" više zanima ko će deliti pravdu u Humskoj i na "Karađorđu".

Glavni arbitar duela Partizan - Rad koji će biti odigran pred praznim tribinama biće Igor Stojilković, dok će derbi 26. kola na "Karađorđu" suditi Jovan Šegrt iz Beograda.

Igoru Stojilkoviću pomagaće Dragan Bogićević i Goran Stanojević, a u novom sadu će ulogu pomoćnih arbitara obavljati Miloš Miškeljin i Bojan Banović.

Evo i kompletkog spiska arbitara, delegata i posmatrača koji su delegirani od strane Sudijske komisije FSS za utakmice 26. kola Super lige Srbije.


Super liga Srbije - 26. kolo (sreda)

15.00
Borac - Čukarički
Delegat: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Srđan

Javor Matis - Radnički Niš
Delegat: LOJANICA Milan
Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: NIKOLIĆ Bojan

Mačva - Napredak
Delegat: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: GRUJIĆ Jovan
Drugi pomoćni sudija: STANOJKOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: LUKIĆ Lazar

OFK Bačka - Radnik
Delegat: RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Četvrti sudija: BRDAR Ilija

Spartak ŽK - Zemun
Delegat: ELEZOVIĆ Radomir
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak

Voždovac - Mladost

Delegat: NIKOLIĆ Ivan
Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Četvrti sudija: SANTRAČ Dejan

15.30
Partizan - Rad
Delegat: GRDINIĆ Aleksandar
Glavni sudija: STOJILKOVIĆ Igor
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Četvrti sudija: ANĐELOVSKI Novica

18.00
Vojvodina - Crvena zvezda
Delegat: VAVAN Dragan
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Majo
  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari