SL - Ko gde sudi u 13. kolu? Voši sa zakašnjenjem ispunjena želja

  • Autor: Darko Mitrović

  • 20. oktobar 2016.

  • 11:42

  • Izvor: Sportske.net, superliga.rs

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Superliga danas objavila imena svih arbitara koji će deliti pravdu u 13. kolu Superlige.

SL - Ko gde sudi u 13. kolu? Voši sa zakašnjenjem ispunjena želja
Foto: Sportske.net
Prema očekivanju, na listi nema našeg najboljeg arbitra Milorada Mažića i njegovih pomoćnika, koji su sinoć delili pravdu i odlično obavili posao u utakmici između Barselone i Mančester Sitija na Kamp Nou (4:0).

U njihovom odsustvu, najviše pažnje izazvalo je ime Vlada Glođovića, koji će u petak biti glavni sudija utakmice između Vojvodine i Voždovca na ''Karađorđu''.

Podsetimo, pre nedelju dana je dosta prašine izazvala promena arbitara za utakmicu u Lučanima, između Mladosti i Vojvodine (2:0), kada su Novosađani navodno pretili da čak neće ni igrati utakmicu ako bude promenjen glavni arbitar Glođović.

Do promene je ipak došlo Vojvodina je odigrala tu utakmicu, ali će još prošlonedeljna želja biti ispunjena ovog puta protiv ''Zmajeva''.


Vojvodina - Voždovac

Petak, 21.10.2016, 18:00
Delegat: RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Četvrti sudija: BRDAR Ilija


OFK Bačka - Radnik

Subota, 22.10.2016, 15:00
Delegat: DUGALIĆ Slobodan
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: VUJOVIĆ Majo

Spartak - Crvena zvezda

Subota, 22.10.2016, 15:00
Delegat: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Četvrti sudija: SREMAC Siniša


Čukarički - Metalac

Subota, 22.10.2016, 17:00
Delegat: ČONKA Aron
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: ŠEGRT Jovan


Javor-Matis - Mladost

Subota, 22.10.2016, 17:00
Delegat: TODOROVIĆ Dragan
Glavni sudija: PETKOVIĆ Nemanja
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Bojan
Četvrti sudija: IVKOVIĆ Marko


Novi Pazar - Napredak

Subota, 22.10.2016, 17:00
Delegat: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: JANKOVIĆ Marjan
Četvrti sudija: STOJILKOVIĆ Igor


Rad - Borac

Subota, 22.10.2016, 17:00
Delegat: PERIĆ Vukomir
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Drugi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Četvrti sudija: GRUJIĆ Danilo


Partizan - Radnički N.

Subota, 22.10.2016, 19:00
Delegat: TOMIĆ Dušan
Glavni sudija: KIŠ ČEPEGI Robert
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Četvrti sudija: ANĐELOVSKI Novica

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari