SL - Kiks Rada, ''Lalama'' napunjena mreža u Čačku!

• 27. septembar 2015.

• 16:55

''Građevinari'' prekinuli sjajnu seriju, Vojvodina doživela novi poraz, ovog puta u Čačku protiv Borca, koji se probio u sam vrh tabele. U Nišu bez pobednika.

Poput Partizana, i ekipa Vojvodine je u sve većoj rezultatskoj krizi ove jeseni. Novosađani su danas u 11. kolu Superlige doživeli ubedljiv poraz od Borca u Čačku rezultatom 4-2.

Domaći tim je poveo već u 11. minutu golom Vujaklije, a samo trinaest minuta kasnije, vođstvo Borca duplirao je Filip Knežević - 2:0.

Nadu Vojvodini da bi ipak mogla da izbegne poraz vratio je Paločević, a početkom drugog poluvremena usledio je i izjednačenje u režiji Mirka Ivanića - 2:2.

''Mirisalo'' je u tim trenucima na preokret, ali tako nije mislio danas odlični Filip Knežević, koji je u 71. minutu postigao svoj drugi pogodak, za vođstvo od 3-2, da bi trijumf Čačanima osigurao Micić u poslednjim minutima utakmice - 4:2.

Borac je ovim trijumfom pretekao Vojvodinu na tabeli i trenutno zauzima treće mesto sa 18 bodova.

Neprijatno je iznenadio i Rad, koji je nekoliko dana posle osvojenog boda u Humskoj, i odlične serije rezultata u poslednje vreme, danas poražen na svom terenu od ekipe Metalca sa 1-0.

Gol koji je Milanovčanima doneo sva tri boda postigao je Mladenović u 19. minutu utakmice.

Jedina današnja utakmica bez golova odigrana je u Nišu, gde je domaći Radnički podelio bodove sa ekipom Jagodine - 0:0.

Podsetimo, 11. kolo kompletiraće ekipe Voždovca i Partizana koje od 16 časova igraju na Vračaru. Tekstualni prenos te utakmice možete da pratite OVDE.