20:21

Završene su prve dve subotnje utakmice u okviru drugog kola Superlige.

Sportske.net

Povratnik u elitu, ekipa Javora je upisala i drugu pobedu, ovog puta pred svojim navijačima.

Posle 1-0 na premijeri u Novom Pazaru, Ivanjičani su večeras na svom terenu savladali subotički Spartak rezultatom 2-0.

Glavni deo posla ekipa Javora je obavila u prvih 20 minuta, kada su postignuta oba gola. Vodeći gol delo je Dražića iz jedanaesterca u 14. minutu, a samo šest minuta kasnije Docić je postavio konačnih 2-0.

A za to vreme u Lučanima, domaća Mladost i Novi Pazar su igrali nerešeno, 1-1. I ovde su oba gola postignuta tokom prvog dela igre.

Pazarce je u vođstvo doveo Pavlović u 18. minutu, da bi četiri minuta pre kraja prvog poluvremena Jovanović izjednačio na 1-1.

Mladost sada ima 4 osvojena boda, posle ubedljivog trijumfa nad Jagodinom u prvom kolu, a Pazarcima je ovo prvi osvojeni bod u novoj sezoni.

Večeras su na programu i utakmice Partizan - Jagodina, odnosno Voždovac - Borac.