10:13

Krilni fudbaler Partizana Zoran Tošić imenovan je za najboljeg igrača 32. kola Super lige Srbije.

Sportske.net

Prvotimac beogradskog Partizana Zoran Tošić izrastao je u junaka jučerašnje pobede koju su crno-beli ostvarili u duelu sa Čukaričkim.

Partizan je u razmaku od četiri dana drugi put odmerio snage sa "Brđanima", a Zoran Tošić je sa dva gola doneo crno-belima sva tri boda u drugom kolu doigravanja za titulu.

"Bambi" je najpre pogodio za vođstvo u 18. minutu, na asistenciju Ognjena Ožegovića, a onda je u 81. minutu, pri rezultatu 1:1 postigao i svoj drugi gol na utakmici za konačnih 2:1.

Pored dva postignuta gola Zoran Tošić je imao još nekoliko dobrih pokušaja, a svakako je bio najbolji pojedinac u timu Miroslava Đukića na jučerašnjoj utakmici.

Ovakva partija donela je 'Bambiju' zvanje najboljeg igrača 32. kola Super lige Srbije. Zanimljivo je, međutim, da je ovo prvi put od početka sezone da ovo priznanje odlazi u ruke jednog igrača Partizana.