19:57
Izvor: Beta, Sportske.net

Kruševljani najubedljiviji ovog popodneva.

Sportske.net

U senci utakmice na Banovom brdu, gde je Čukarički savladao Crvenu zvezdu sa 3:2, odigrane su još četiri utakmice 32. kola Superlige.

Napredak je bio ubedljiv u Kruševcu, pobedom rezultatom 5:0 nad Vojvodinom. Đorić je u sedmom minutu doneo prednost domaćina, a deset minuta kasnije Ivanović je povisio na 2:0.

Ilić je početkom drugog poluvremena postigao treći gol za domaće, a onda ponovo Ivanović za 4:0 u 73. minutu. Konačnih 5:0 postavio je Ndiaje u 86. minutu utakmice.

Nastavljena je i borba za opstanak u Super ligi.

Dinamo je sa 1:0 pobedio Voždovac, dok je Rad istim rezultatom bio bolji od Radnika. Bačka i Mačva igrali su nerešeno 2:2.

Zemun je poslednji na tabeli sa 11 bodova. Dva više ima Dinamo, a tri Rad. Bačka je sa 14 bodova na mestu koje obezbeđuje opstanak.