sreda 13.12.2017.
17:06

Danas popodne odigrano je pet mečeva poslednjeg kola jesenjeg dela Superlige Srbije.

Sportske.net

Fudbaleri Vojvodine su nastavili niz bez pobede, mada ne može se reći da današnji remi u Subotici sa Spartakom nije pozitivan rezultat u ovom trenutku. Najubedljiviji je bio Čukarički, a pobede su još ostvarili Radnički, Napredak i Mladost.

U vojvođanskom derbiju, Vojvodina je kao gost izvukla bod Spartaku. Domaći su poveli golom Hajdina u 12. minutu, a konačnih 1:1 postavio je Subotić u finišu prvog poluvremena efektnim udarcem iz gotovo mrtvog ugla u suprotne rašlje.

Čukarički je danas bio najubedljiviji, a tim Nenada Lalatovića je lako savladao Rad - 3:0, dok je ulogu favorita opravdao i Radnički koji je u gostima pobedio Radnik sa 2:0.

Napredak je posle Partizana pobedio i Javor u gostima minimalnim rezultatom 1:0, dok je Mladost takođe kao gost bio bolji od Borca - 1:2.

To znači da se na kraju jeseni poredak iza Crvene zvezde i Partizana nije promenio, Spartak je ostao treći sa 40 bodova, Radnički ima 39, a Čukarički 38.