SL - ''Čuka'' opet za petama Partizanu, pogodio i Nemanja Radonjić!

nedelja 27.03.2016.
17:09

U odloženoj utakmici u Lučanima, Čukarički je danas kao gost savladao ekipu Mladosti.

Beta/BranislavBožić/Ds

Kao što već znate, duel Mladosti i Čukaričkog bio je odložen zbog nedavnih poplava u Lučanima.

Danas je taj susret konačno odigran, a bodove je osvojio gostujući tim, triujumfom rezultatom 2:0.

Na vodeći gol čekalo se do 39. mnuta, kada je Filip Stojković asistirao, a Bojić pogodio za 0:1 u korist ''Brđana''.

Ovaj rezultat ostao je na snazi sve do samog finiša meča, a onda je glavnu ulogu preuzeo nekadašnji omladinac Partizana Nemanja Radonjić.

Mladi fudbaler je priliku da zaigra dobio u 79. minutu umesto Jovanovića, a deset minuta kasnije je svojim golom zapečatio sudbinu Lučancima - 0:2.

Ovom pobedom Čukarički je stigao do brojke od 44 osvojena boda, samo jednim manje od drugoplasiranog Partizana.

Vrh tabele posle 27 odigranih kola: Crvena zvezda 77, Partizan 45, Borac 44, Čukarički 44, Radnički Niš 42 boda...