subota 31.03.2018.
17:12

Odigrane prve četiri današnje utakmice 29. kola Superlige.

Sportske.net

Osim duela u Bačkoj Palanci koji je kasnije počeo, najveću pažnju privukao je duel u Nišu, gde su Radnički i Vojvodina igrali nerešeno, 1:1.

Na klupi Nišlija debitovao je novi trener Dragan Antić, a njegov tim je tek u finišu meča uspeo da izbegne poraz, i to sa igračem više na terenu. Posle prvih 45 minuta bez golova, na početku drugog Vojvodina je ostala bez isključenog Ezea, ali je već u 55. minutu uspela da povede preko Lazara Zličića.

Ipak ''Lale'' nisu uspele da sačuvaju prednost, domaćin je u 89. minutu došao do izjednačujućeg gola.

U Surdulici, Radnik je golom Milovanovića već u 10. minutu stigao do trijumfa nad Javor Matisom koji je pao na pretposlednje mesto, imajući u vidu i današnji trijumf Borca nad Mačvom od 2:0.

Čačani su se ovom pobedom probili na 14. mesto na tabeli, sa pet bodova manje od današnjeg rivala.

Drugi remi u popodnevnom programu viđen je u Zemunu, gde je Napredak uspeo da osvoji bod. Gosti su poveli u 48. minutu golom Zeca, a domaći su u 70. minutu postavili konačnih 1:1.