petak 15.03.2019.
19:54

Prvi meč 27. kola domaće Super lige pripao je Bačkoj.

Beta/Branislav Božić/Ev

OFK Bačka je na svom terenu danas dočekala ekipu Dinama iz Vranja koja je u sjajnoj formi na početku drugog dela sezone. Tim sa severa zemlje je bio bolji od tima sa juga, rezultat je bio veoma ubedljiv, 5:1.

Gosti su ogroman deo meča igrali sa igračem manje, razlog su dva žuta kartona Vladimira Ilića, već u 22. minutu je dobio drugi pa je domaćin imao lakši zadatak do kraja utakmice.

Već u 31. minutu Miroslav Bjeloš je postigao gol, četiri minuta kasnije Makarić pogađa za 2:0, da bi Lakić autogolom već rešio pitanje pobednika.

Makarić je do kraja poluvremena, u 45. minutu postigao novi gol za 4:0, a peti gol je delo Marka Pantića u 60. minutu.

Domaći su stali nakon toga, Vranjanci su uspeli da postignu utešni gol preko Mitrovića iz penala.