Skenderbegov ''Zoro'': ''Usudićemo se da pobedimo u Beogradu''

utorak 31.10.2017.
21:46

U Elbasanu nije igrao, u četvrtak u Humskoj će biti veliki adut ekipe Skenderbega.

Epa/Valdrin Xhemaj

Posle oporavka od povrede, Enis Gavazaj se proteklog vikenda vratio golom u novoj prvenstvenoj pobedi ekipe Ilira Daje (2:0 protiv Luftetarija).

Taj pogodak ga je dodatno ohrabrio pred gostovanje Partizanu u Beogradu, pa u izjavi za tamošnji ''Sport Ekspres'', Gavazaj uz mnogo smopouzdanja govori o meču četvrtog kola Lige Evrope.

''Nadam se da će posle 90 minuta igre Skenderbeg slaviti pobedu, verujem da ćemo uspeti. Daćemo sve od sebe, usudićemo se da pobedimo u Beogradu, jer se ne bojimo protivnika.

Drugo mesto u našoj grupi zavisi i od ishoda utakmice u Beogradu, ao i od rezultata na ostalim mečevima. Uz dobru utakmicu protiv Partizana, uvećali bismo šanse za ostvarenje ovog cilja'', istakao je Gavazaj koji je igrao sa zaštitnom maskom na licu u prethodnoj utakmici, zbog čega ga tamošnji mediji već nazivaju ''Zoroom''