ponedeljak 04.02.2019.
15:07

Ekipa Dragana Aničića ostavlja odličan utisak na aktuelnim pripremama.

Beta/Branislav Božić/Ev

Posle trijumfa nad poljskim Lehom (1:0) i remija sa danskim Sonderjiskom (1:1), ekipa Voždovca je danas odmerila snage sa članom japanske ''Džej lige'', ekipom Šonan Belmarea, na pripremama u Turskoj.

Popularni ''Zmajevi'' su slavili rezultatom 4:3, moglo je još golova da bude, ali trener Dragan Aničić ima dosta razloga za zadovoljstvo.

Voždovac je sjajno započeo ovu utakmicu, Duronjić je posle nepuna tri minuta igre doveo ''Zmajeve'' u vođstvo, a pet minuta kasnije Filip Stuparević je duplirao prednost. Isti igrač je u 29. minutu iz penala povisio na 3:0, ali onda sledi period bolje igre Japanaca, koji su četiri minuta kasnije smanjili na 3:1, a u drugom poluvremenu postigli još dva gola, za izjednačenje na 3:3.

Trenutak odluke dogodio se u 90. minutu meča, kada je Andrija Luković majstorski izveo slobodan udarac sa preko 25 metara i postigao prelep gol za konačnih 4:3 u korist Voždovca.