Sjajna utakmica u Lučanima, na kraju bez pobednika!

petak 17.11.2017.
19:07

Mladost iz Lučana je na svom terenu dočekala ekipu Radničkog iz Niša, a na kraju nije bilo pobednika.

Sportske.net

Zanimljivu utakmicu smo gledali u Lučanima na stadionu Mladosti, gostovao je Radnički iz Niša i na kraju nije bilo pobednika - 2:2 (1:2).

Gosti nisu došli sa namerom da se brane, a prvi gol smo videli već u 7. minutu meča. Centrirao je Andrić, fudbaler Mladosti, loptu je dokačio Simunović i poslao je iza leđa golmana Živkovića za 1:0.

U 19. minutu viđen je najlepši detalj na meču, Saša Stojanović je izveo slobodan udarac sa 20 metara, uspeo je da pogodi preko zida u nebranjeni ugao za 1:1.

Radnički je ubrzo poveo i sa 1:2 u prvom delu igre, Pavkov je oboren od strane kapitena Pešića, upravo je on uzeo loptu i pogodio, postigao je deseti gol u prvenstvu sa bele tačke.

Trifunović je do kraja poluvremena pogodio stativu, Živković je nekoliko puta spasio svoj gol, a na izjednačenje su domaći čekali sve do 75. minuta.

Tada je Pejović šutirao, Živković je odbio loptu ali samo do Trifunovića za konačnih 2:2.

Radnički Niš je trenutno na 7. mestu sa 24 osvojena boda, dok je Mladost na 10. mestu sa 4 boda manje.