četvrtak 09.08.2018.
19:59

Partizan je sjajno počeo utakmicu u Danskoj protiv Nordsjelanda.

Sportske.net/Nikola Krstić

Nakon samo deset minuta utakmice, Partizan je uspeo da povede protiv Nordsjelanda u Farumu sa 1:0, a strelac je bio Rikardo Gomeš posle centaršuta Danila Pantića iz kornera.

Crno-beli su bili bolji tim u prvih deset minuta, imali su jednu šansu posle centaršuta Zakarića i udarca glavom Pantića, a svoju dobru igru krunisali su u 10. minutu kada je Gomeš postigao novi gol u dresu crno-belih.

Sjajan početak Bate Mirkovića na klupi Partizana, želimo mu da ovako i nastavi u Evropi.