16:33

Za razliku od nedavnog seniorskog derbija, kada su neki drugi akteri imali glavne uloge, oni koji su danas gledali duel kadetskih ekipa Crvene zvezde i Partizana mogli su da uživaju u odličnoj predstavi talentovanih igrača dva naša najveća kluba.

partizan.rs
partizan.rs

Kadetska liga Srbije ulazi u sam finiš, a Partizan je današnjom pobedom na gostovanju Crvenoj zvezdi stigao na prag osvajanja titule.

Crno-beli su pred oko 800 gledalaca slavili rezultatom 3-2, iako je Zvezda dva puta imala rezultatsku prednost.

Crveno-beli su poveli posle prekida u 15. minutu, golom Luke Adžića, da bi samo četiri minuta kasnije Filip Čermelj izjednačio na 1-1.

Nije ni radost igrača Partizana potrajala duže, pošto Zvezda već u 23. minutu vraća vođstvo golom Milana Panovića.

Rezultatom 2-1 u korist Crvene zvezde završeno je prvo poluvreme, a ključni deo meča u nastavku odigran je od 60. do 64. minuta. Tada su Tomislav Todorović i Miloš Kukolj doneli preokret Partizanu za konačnih 2:3!

Ovom pobedom, ekipa Darka Tešovića je izbila na prvo mesto kadetske lige Srbije, uz dve utakmice manje, ispred mlađih kadeta Partizana, koji igraju pod imenom Teleoptika.