Sinoć je dao gol Partizanu, najavljuje još dva u Humskoj!

• 10. avgust 2018.

• 14:06

Danci se ne predaju.

Partizan je sinoć ostvario odličan rezultat u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Slavili su crno-beli kao gosti u Danskoj sa 2:1, ali taj rezultat nije obeshrabrio mladu ekipu Nordsjelanda.

Osokoljeni boljom igrom u poslednjih 20 minuta sinoćnje utakmice, Danci veruju da tako mogu da nastave i narednog četvrtka u Humskoj, u revanš utakmici.

Jedini gol za Nordsjeland sinoć je postigao Matijas Rasmusen u 71. minutu, samo šest minuta pošto je ušao na teren umesto Hansena. On je veliki optimista pred revanš.

''Drago mi je zbog postignutog gola, ali trebalo je da ih postignem još. Bio sam tako blizu kada sam dobio prostor i izvukao se na udarac koji sam tako često vežbao... Trebalo je da uđe u gol, ali nažalost nisam bio precizan.

Oni su ovoga puta bili efikasniji od nas, ali verujem da se tamo sve može preokrenuti. Mi ćemo postići dva gola u Beogradu, kako bismo povratili šanse za plasman u plej-of, ja verujem u to'', istakao je Rasmusen.

Revanš meč između Partizana i Nordsjelanda igra se u četvrtak, s početkom u 20:30h u Humskoj.