Simić promašio zicer, usledila surova kazna!

sreda 28.11.2018.
21:38

Ne praštaju se u Evropi promašaji kakav je u 23. minutu imao Veljko Simić u duelu sa Napolijem. Italijanski tim duplirao prednost.

Epa/Claudio Giovannini

Fudbaleri Crvene zvezde imaju dva gola zaostatka nakon 33 minuta igre u Napulju.

Domaćin je poveo golom Mareka Hamšika ali je onda Zvezda uspela da se oslobodi pritiska i da ugrozi protivnički gol.

Slavoljub Srnić je najpre tukao neprecizno, ali je već u 23. minutu Marko Marin fantastično uposlio Veljka Simića i omogućio mu da izbije pred Ospinu.

Simić je šutirao snažno ali u bliži ugao koji je bio pokriven tako da je Albiol nakon toga otklonio opasnost.

Kazna za propuštenu šansu stigla je deset minuta kasnije. Fabijan Ruiz je asistirao sa leve strane, Dris Mertens pogodio za 2:0!