19:32

Srbija po treći put vodi protiv Rusije!

crvenazvezdafk.com

Mlada reprezentacija Srbije povela je i po treći put protiv Rusije u današnjem kvalifikacionom meču u Novom Sadu protiv Rusije.

Posle prvih 45 minuta rezultat je bio 2:2 (opširnije OVDE), a novo vođstvo ''Orlićima'' doneo je Luka Jović svojim drugim golom, u 60. minutu.

Bio je to odličan kontranapad našeg tima, akciju je pokrenuo brzonogi Nemanja Radonjić, koji je na dvadsesetak metara od gola proigrao kapitena Živkovića, a ovaj potom asistirao Luki Joviću koji sa nekih pet metara šalje loptu pod prečku - efektan gol, 3:2 za Srbiju!