utorak 03.07.2018.
19:52

Još jedan zanimljiv duel odigran danas na pripremama u Sloveniji.

Screenshot/YouTube

U vreme dok je Partizan odmeravao snage sa ukrajinskom Zorjom (crno-beli su taj meč izgubili sa 1:0), ekipa Čukaričkog je za rivala imala mađarskog šampiona, ekipu Videotona koju sa klupe predvodi Marko Nikolić.

Bio je to zanimljiv duel, Čukarički je ostavio dobar utisak, ali je na kraju poražen rezultatom 2:1.

Ekipa Sima Krunića povela je u 21. minutu meča golom Ognjena Mudrinskog i taj pogodak je obeležio prvo poluvreme ove utakmice.

Ipak, u nastavku preokret, ali tek u samom finišu utakmice. Šoš je u 56. minutu doneo izjednačenje Videotonu, a konačnih 2:1 postavio je srpski napadač Marko Šćepović u 89. minutu susreta.

Dodajmo još i da je uz Marka Šćepovića starter u ekipi Videotona bio i njegov brat Stefan.