Savić o prekidima u opasnoj zoni: "To su za Nejmara penali"

sreda 03.10.2018.
22:03

Kapiten Crvene zvezde Vujadin Savić objasnio je da su prekršaji u opasnoj zoni za igrače Nejmarovog kvaliteta "penali".

Epa/Christophe Petit Tesson

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Pari Sen Žermena sa 6:1 u drugom kolu grupne faze Lige šampiona.

"Dosta su superiorniji. Šta da kažem... Izgubili smo 6:1, glave gore i idemo dalje, sigurno da možemo da naučimo nešto iz ovoga", rekao je posle utakmice kapiten Crvene zvezde Vujadin Savić.

Srpski šampion odolevao je do 20. minuta i slobodnog udarca Nejmara.

"Mislim da smo u tih prvih dvadeset minuta stajali korektno, do tog prvog gola. Posle toga su krenule sa se nižu šanse", dodao je Savić.

Nejmar je dva od tri gola postigao iz slobodnih udaraca posle faulova u opasnoj zoni.

"Razumljivo je da budu malo zaštićeniji. To su za njega i za mnoge kvalitetne igrače penali. Moraćemo u ovim utakmicama da izbegavamo faulove u tim zonama", objasnio je Savić.

Vujadin Savić je obnovio povredu i u poluvremenu napustio teren, tako da ostaje da se vidi da li će se staviti na raspolaganje treneru za duel sa Zemunom.