Samo Stojke ''Orlove'' spasava!

• 13. jun 2015.

• 21:29

I pored svih naših nadanja i očekivanja, srpski ''Orlovi'' tokom prvog poluvremena protiv Danske pružaju još jednu razočaravajuću partiju. Nekim čudom, još uvek imamo čemu da se nadamo...

A za to je zaslužan naš golman Vladimir Stojković, bez koga do sada ne bismo imali ni taj jedan bod u kvalifikacionoj Grupi I, osvojen na startu kvalifikacija u Jermeniji.

Tada je Stojković pri rezultatu 1-0 za Jermeniju odbranio penal, da bi zatim Zoran Tošić postigao izjednačujući gol.

Sličan razvoj događaja i večeras u Kopenhagenu, samo tokom prvog poluvremena. Danska je golom Poulsena povela sa 1-0 već u 13. minutu, da bi 20 minuta kasnije domaći iznudili i jedanaesterac posle Nastasićevog prekršaja u našem kaznenom prostoru.

A onda, ponovo Stojke stupa na scenu. Odbranio je šut Danijela Agera sa bele tačke i omogućio nam da se i dalje (naivno) nadamo nekakvom preporodu srpskog nacionalnog tima.

Pogledajte Stojketov odbranjeni penal...