Salcburg vodi, ''Delije'' već predlažu dve izmene! (TVITOVI)

• 29. avgust 2018.

• 21:47

Jedna je već izvršena, ali nije donela rezultat...

Zvezda na tribinama ima ogromnu pomoć svojih navijača, ali na terenu dosta problema za srpskog šampiona tokom prvog poluvremena.

S obzirom na propuštene prilike domaćina, može se reći da Zvezda i nema tako loš rezultat, iako je 1:0 u korist Salcburga. Još ima nade za Ligu šampiona.

Već u devetom minutu Rodić je sprečio Daku u poslednjem trenutku da uputi udarac, minut kasnije Borjan istrčava u prazno, ali onda Savić uspeva da izblokira Daku, opet u poslednjem trenutku.

U narednih desetak minuta još nekoliko opasnih pokušaja domaćih, ali Borjan je sve sigurniji na golu, pomenuti kiks ga nije poremetio.

Na drugoj strani, jedino je Radonjić pripretio u 29. minutu, kada je lopta otišla preko gola.

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević je uvideo probleme u igri svog tima i već u 36. minutu izvršio je prvu izmenu - Veljka Simića zamenio je Dušan Jovančić.

I kada se činilo da će se u drugo poluvreme ući bez golova, Dabur je umakao pažnji Zvezdinih štopera posle centaršuta sa leve strane i rutinski doveo Salcburg u vođstvo - 1:0.

U nastavku pogledajte reakcije Zvezdinih navijača na Tviteru, predlažu se i neke izmene, hoće li ih Milojević i napraviti?