Sadik preko noći postao milioner!

Autor: Darko Mitrović
nedelja 04.10.2020.
16:37
Izvor: Sportske.net, telegraf.rs

Sjajna reklama i za Partizan, zahvaljujući partijama u klubu iz Humske, njegova vrednost se znatno povećala.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©
Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Povezane vesti

Kako se i pretpostavljalo, utakmica protiv Metalca u Gornjem Milanovcu bila je poslednja za Umara Sadika u dresu Partizana.

On je danas postao član španske Almerije, Partizan će zaraditi devet miliona evra plus procente od naredne prodaje, a sjajno je prošao i sam fudbaler u celoj ovoj priči.

Kako je preneo ''Telegraf'', Sadik će u prvoj godini ugovorasa španskimklubom zaraditi milion evra, što je čak četiri puta više u odnosu na ono što je imao u Partizanu. Međutim, ni to nije sve. Sadik bi po ugovoru trebalo da ima i iz godine u godinu veću platu za po 500.000.

Svakako, sjajna motivacija za mladog Nigerijca da nastavi i u dreu Almerije sa partijama koje je pružao u Partizanu.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

6 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
Shadows
Sunday, 04.10.2020
23:29

U jednom danu prodata 2 najbolja igraca jedan iz PFC drugi iz CZ.Sadiq za 5+4 miliona a Jovancic iz CZ za 400.000 evra ironija a zvezda ubedljivo prva.CZ za celu postavu ne moze da uzme 9 miliona niko ih nece ni za dz

avatar
Man united
Monday, 05.10.2020
19:33

Јованчић најбољи играч у Звезди? С које си ти крушке пао? Он како игра, није ни за клупу.

avatar
Realni Arthur
Sunday, 04.10.2020
17:42

Dobro, i ko ce da ga zameni, sva ova pjacanja su malteen pri kraju karijere, ili u uzasnu bledu formu. Sad ce i Sumu aut, videcete, a Natko izgleda da je vec out jer je totalno nezadovoljan. Da li je sve do uprave ne znam, ali ljudi, ove godine bas lose ce da izgledate. Sadik, mozda ponekad je bio sterilan, promasivao, ali zato najbolji u ligi je kao napadac, dobro se postavi, dobro dribla i zaista njegov odlazak je hendikep za Partizan. Partizane Srecan ti Rodjendan, uz zelju da VVV zadnji put kroce na JNA, i konacno legende Partizana uzmu kormilo. Meni zaista izgleda kaoi da su namerno sve ovo radili sto se tice pojacanja, i odlazaka najboljih, izgleda da Pantic stvarno ponekad i pogadja. ima neki lik, koji pre dve nedelje pise kao, sprema se nereseno protiv Metlca i poraz u derbiju i onda cao, a VVV da se pohvali kako su finansijski su prosli super, i da sledece godine da bude bolje! Da li stvarno ljudi znaju nesto ili tek tako se potrefi,to ne znam. U stvari, ako Suma odluci da ode to je tek stvarno kbeda od ekipe. Srecno svim Partizanovcima Rodjendan od Zvezdasa!

avatar
IMUN NA MINUSE(VE)
Sunday, 04.10.2020
17:03
avatar
Vlada Mutavi
Sunday, 04.10.2020
19:57

Kakav idiot treba biti (ne)čovek da na ove reči stavi negativan lajk?

avatar
IMUN NA MINUSE(VE)
Monday, 05.10.2020
18:10

I ja se to isto pitam...