Sad malo o štoperima, ovo je Zvezdina meta i dolazi iz Afrike!

Autor: Aleksandar Obrenović
subota 15.08.2020.
16:47
Izvor: Sportske.net

Afrički fudbaler na meti Crvene zvezde.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©
Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Povezane vesti

Fudbaler Mahmud El Gazar je nova meta Crvene zvezde.

Zapravo, prema rečima njegovog agenta, on je meta od 5. avgusta.

"Al-Ahli je dobio ponudu Zvezde još 5. avgusta, oni su šampioni Srbije i učestvovaće u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Oni žele da dovedu El-Gazara i zanima ih koji su zahtevi Al-Ahlija i kada bi mogao da pređe po njih pošto je prvenstvo Srbije već počelo"
, rekao je agent ovog fudbalera Mohamed Abdel-Džaber za televiziju Al-Nahar.

Radi se o štoperu, član je Al-Ahlija, a prethodnu sezonu je odigrao za ekipu El Gouni.

Dodao je i da je poslednji rok za izjašnjenje čelnika Al-Ahlija 15. avgust.

Zvezda bi mogla da ostane bez nekoga od štopera, najviše se spominje Miloš Degenek, ali sačekajmo krajnji ishod...

Baner

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke

Komentari

5 Komentara

Ili komentariši kao gost:
avatar
KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
Saturday, 15.08.2020
18:33

Dug od 32M € sa već uračunatom neraspoređenom finansijskom dobiti što u prevodu znači da je za toliko dug zvezde veći na dan 31. decembra 2019, a danas još veći nakon proleća bez prihoda i sa ogromnim rashodima, takođe i blokiran račun kluba na kraju sezone i to nakon prolećnog upumpavanja uz pomoć tzv. Gazproma, Poštanske Štedionice i FSS koji su zajedno ubrizgali oko čal 13M € da bi zvezda imala da plati tekuće troškove, da ne bi izgubila licencu za Evropu i zatim bankrotirala su u senci novog upumpavanja novca za renoviranje krš tima koji ni svoje navijače nije mogao da ubedi da titula nije lažna i da nisu lažni šampioni. Vođa nezadovoljan igrom zvezde protiv Partizana u poslednje 4 utakmice se javio da nam objasni kako Partizan dobija više od zvezde da bi sakrio da će zvezda ovog leta dobiti više nego ikad više od Partizana, a rezultati se već vide u vidu milionskih pojačanja u zvezdi iako nikoga nisu još prodali, a i te koje budu prodali njima neće moći da pokriju ni njihove premije, a kamo li nešto više. Da bi Partizan obezbedio godišnja sredstva za život kluba koja su oko 12M € mora da proda najboljeg ili najtalentovanijeg igrača pa je tako prinuđen da proda Filipa Stevanovića pre vremena, ispod cene, igrača koji se još nije ni ustalio u prvih 11 Partizana, a da ne govorimo šta bi sve Partizan morao da postigne na terenu da bi došao u situaciju da mu pola tima bude sa milionskim ugovorima, a da na istim pozicijama kao zvezda dovodi nove "milionere", što zvezda ne mora jer ona ima državni bankomat, FSS upravlja kao da je Grafičar i UEFA koja ne vidi kršenje finansijskog fer pleja jer je račun u blokadi, a Kangi isplaćeno 300k € samo za potpis ugovora. Svi idu u arapski fudbal zbog ogromnog novca, jedino zvezda sa neograničenim budžetom može da dovodi igrače otuda. Sve je pošteno i regularno, samo još da igrači Partizana na terenu protiv zvezdinih navijača prerušenih u fudbalske sudije pokažu da su najbolji u ligi sa zvezdom i njenih 18 koalicionih klubova. Jel tako navijači Partizana?

avatar
Dr fudbala Miloje
Monday, 17.08.2020
07:49

Титуле се више не могу освајати лоповлуком и лажима, падај партизане.

avatar
Amar Zornic
Saturday, 15.08.2020
17:44

Sta li mute ovi nasi , prodali Jovicica za 300k , za Pavkova traze 1,2 mil a za Makedu koji se najavljuje kao mega pojacanje ne daju vise od 400k !?

avatar
svetski prvaci 1991
Saturday, 15.08.2020
22:07

Oni stalno mute.To su radil i minulog prlaz.roka pa evo sta su uradili.Na cega ce sve ispasti to stvarno niko nezna,pa mozda i oni ne znaju.

avatar
Piksi G00L iz korner
Saturday, 15.08.2020
16:58

Kad sam video naslov ja sam u to poverovao, a onda sam se odmah predomislio.