22:17

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u četvrtom kolu Linglong Superlige.

Sportske.net

Maksimalni su fudbaleri Crvene zvezde i nakon trećeg odigranog susreta, kako su jedno kolo preskočili.

Slavili su i po treći put sa 2:0, ovoga puta su na stadionu "Rajko Mitić" savladali ekipu Mladosti iz Lučana.

Golove su postigli Vulić i Jevtović, bivši vezista Napretka je u četvrtom minutu postigao sjajan gol iz slobodnog udarca, dok je krilni fudbaler u nadoknadi vremena prvog poluvremena duplirao prednost "crveno-belih".

Videli smo i debi Tomanea, a šansu u finišu je dobio i Krstović i utisak je da ju je dobro iskoristio.

Navijači ističu da je ovo bila rutinska povreda, hvale Krstovića, Vulića, Pankova, novajliju Petrovića, a pitaju se i da li bi Tomane, koji je konačno debitovao, mogao da zaigra u Kopenhagenu.