sreda 24.10.2018.
16:20

Navijači nemaju jedinstven stav, ali je najvažnije da je konačan ishod duela u Zemunu bio povoljan po crno-bele.

Beta/Branislav Božić/Mo

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su danas u Zemunu savladali istoimenu ekipu sa 2:0.

Dugo su se crno-beli mučili u fazi napada, a ispostavilo se da su do pobede stigli iz dve uigrane akcije posle prekida.

Prvi gol za Partizan postigao je Svetozar Marković, pobedu je overio Goran Zakarić nekoliko minuta pre kraja meča.

Utisak je da Partizan nije bio previše ubedljiv u Zemunu, te da je mogao da ima mnogo veće probleme da je jedna od dve odlične prilike za domaće dovela do izjednačujućeg gola.

Činjenica je da je prečka bila saveznik Vladimira Stojkovića posle šuta Mrkaića u 72. minutu, kao i da je golman Partizana vanserijskom intervencijom sprečio domaće da izjednače pet minuta pre kraja.

Posle svega viđenog ni navijači Partizana ne mogu da se slože oko toga da li je posao odrađen rutinski ili uz dosta muke. Sigurni smo da se slažu oko toga da je dobro što je njihov tim prošao u četvrtfinale kupa.