subota 13.10.2018.
19:34

Ubedljiv poraz naše omladinske reprezentacije u duelu sa vršnjacima iz Rusije.

Beta/DraganGojić/Mo

Pod vođstvom  novog selektora Nenada Sakića, omladinska reprezentacija Srbije obavlja poslednje pripreme pred novembarski start u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

U sklopu tih priprema, ''Orlići'' su ovih dana odigrali dve kontrolne utakmice protiv selekcije Rusije i - nisu rezultatski dobro prošli.

Pre dva dana, njihov duel okončan je bez golova, a danas su Rusi bili znatno bolji i slavili su sa 3:0 na terenu SC FSS u Staroj Pazovi.

Karapuzov je u 18. minutu doveo Rusiju u vođstvo, a prednost godtiju je duplirao Prolijakov početkom drugog poluvremena. Konačnih 3:0 postavio je Danilainov u 65. minutu meča.

Selektor Nenad Sakić je danas ukazao poverenje ovim igračima: Milojević (od 60. Dragićević),  Zvekanov (od 60. Vukićević), Pavlović, Gavrić (od 60. Kokir), B.Popović, Daničić, Balaž (od 60. Janković), Nešković (od 46. Bojić), Bosić (od 46. Terzić), Tedić (od 46. Lukić), Stuparević (od 46. Vlahović).

Podsetimo, omladinska reprezentacija igra prvi krug kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Severnoj Irskoj ( 14-20.novembar), a rivali su Severna Irska, Poljska i Kazahstan.