Ruiz otkrio kome je posvetio svoj prvi gol za Zvezdu!

15:11
Izvor: Sportske.net, crvenazvezdafk.com

Zvezdin novajlija polako počinje da pokazuje zbog čega je doveden.

crvenazvezdafk.com

Zvezda je sinoć na Marakani savladala Metalac sa 3:1, a goste iz Gornjeg Milanovca je svojim prvim prvenstvenim golom u crveno-belom dresu ''načeo'' Kostarikanac Džon Ruiz.

On je posle meča izrazio zadovoljstvo svojim učinkom, kao i većom minutažom koju je dobio od strane šefa struke Miodraga Božovića, a onda otkrio i kome je posvetio sinoćnji pogodak.

''Srećan sam zbog gola koji posvećujem svojoj supruzi, jer joj je rođendan. Nisam još uvek u najboljoj formi, ali polako ću povećavati i svoju fizičku spremnost i nadam se da ću uskoro dostići željenu formu'', konstatovao je Ruiz.

U drugom poluvremenu imao je sjajnu priliku da postigne još jedan gol, ali je zamalo bio neprecizan.

Ipak, ono mnogo važnije što Zvezdu očekuje u utorak jeste meč sa Ludogorecom, kada će svaka prilika morati da se koristi.

''Protiv Ludogoreca će svakako će biti teško, već smo igrali protiv njih i znamo da su organizovana ekipa. Moramo ući inteligentnije u utakmicu, i ako bude tako, verujem da možemo pobediti'', istakao je Ruiz, uz nadu da će tribine stadiona ''Rajko Mitić'' biti potpuno ispunjene.