Roze neutešan posle eliminacije: "Zaslužili smo prolaz, ljudi oko nas plaču..."

Austrijanci bili bolji rival tokom većeg dela meča.

EPA/GEORGI LICOVSKI

Trener fudbalskog kluba Salcburg Marko Roze rekao je da je austrijska ekipa zaslužila da pobedi Crvenu zvezdu i prođe dalje, ali da nema objašnjenje zašto se to nije desilo.

"Jako je teško, boli. Zaslužili smo da prođemo sa ovakvom igrom, ali nismo uspeli. Primili smo golove za koje smo sami krivi. Nemamo objašnjenje", rekao je Roze na konferenciji za novinare u Salcburgu.

Zvezda se plasirala u Ligu šampiona, pošto je u dvomeču eliminisala Salcburg. Prva utakmica završena je bez golova, a revanš 2:2 u Austriji.

Salcburg je vodio 2:0, ali je Zvezda u dva minuta izjednačila.

"Ovo se dešava u fudbalu, to je fudbal. Veliko iskustvo. Igrači su tužni, ljudi oko nas plaču jer su želeli Ligu šampiona. To je, što je...", kazao je Roze.

Crvena zvezda će rivale u grupnoj fazi Lige šampiona dobiti u četvrtak uveče na žrebu u Monaku.

20 Komentara

Petar Radakovic
Thursday, 30.08.2018
14:16

Igrale se DELIJE na sred zemlje AUSTRIJE !!!

Pixi GOOL iz kornera
09:21

Bolji je onaj tim koji iz dve utakmice izvuce povoljan rezultat.

05:00

Moje su prognoze da cete imati prilike za popravni i to vec na zimu/prolece kad se bude igrati nokaut Lige Evrope. Tesko da mozemo biti drugi u grupi ali sa Zvezdom je sve moguce

01:06

Majstore imas bolju, i skuplju, ekipu od Zvezde jedno 5 puta, razvalili ste Zvezdu prvih 60 minuta, onda ste primili 2 gola za dva minuta i onda opet do kraja bili drasticno bolji i na kraju ste ipak ispali. Da je ovo bila utakmica izmedju Salzburga i neke Norveske, Danske ili ekipe iz bilo koje druge zemlje rekao bih da je ovo velika nepravda jer je ispao daleko bolji tim ali posto ste ispali od Zvezde mogu samo da ti porucim je vise srece sledeci put.
Sve sto sad hocemo je da budes opet ona stara Zvezda kao nekad pre....

Bianconeri Belgrado
00:56

Ne znam iskreno da sam ja neki direktor u Salzburgu ova prevara bi dobila odmah otkaz,ja ne znam dal on prica nesto njima da se onako zezaju po terenu i mase prazne golove,ja kazem jos pre par dana sam rekao da ce da prodje Zvezda 100 posto,jer znam kakvi su ovi da ih sad ne nazovem nece da mi priznaju komentar.

Kori Volden
14:02

Je l' da da je namesteno ? Sigurno je tako. Namestamo i u Evropi. Isto tako smo namestili da nam vi na tri derbija ne sutnete u okvir gola a da to nije penal. :D

Kuma Baba Car
00:53

Ali kao sto su nasi golovi pali na njihovi gresku, tako su i njihovi na nasu. Savic daleko od Dabura kod prvog gola, Savic bespotrebno, nakon suta, uklizava i pravi penal. Sad to sto su se oni takticki opredelili za posed lopte i visok presing, a Zvezda za kontra napade, a posle i bunker, ne znaci da su bili bolji vec da je Zvezda uspesno odradila ono sto je zacrtala.

Capitano
12:33

Prvi gol vise ide na dusu Degeneku nego Savicu.

15:02

Pa ne znam bas, Dabur je utrcao iza Savica, dok je Degenek bio kod svog igraca. Ne moze on da vaga da li ce centarsut ici na prvu stativu ili drugu, Savic je morao bolje da se postavi i bolji pregled igre da ima

Колатерална Штета
00:45

Realno bili su bolji, imali su sve, igru, rezultat i onda dve gluposti u 2 minuta i kraj...

02:08

Tako je. slažem se. Večeras nas je sam Bog pogledao i uspeli smo to da iskoristimo. Zvezda ima zaista granitnu odbranu. Ruku na srce danas su podbacili ali mislim da se bolja ne pamti. A napad nam je katastrofalan. Zaista se tu mora nešto menjati pod hitno.