20:17

Ekipa Nenada Lalatovića danas se odlično predstavila protiv ruskog premijerligaša.

Beta/Saša Đorđević/Ds

Ekipa niškog Radničkog pokazala je danas da je spremna za izlazak na evrosku scenu.

Nišlije su na pripremama u Sloveniji danas u Gornjoj Radgoni odmerili snage sa ekipom ruskog Rostova i izborili se za nerešen rezultat - 1:1.

Podsetimo, pre nekoliko dana Rostov je bio bolji od srpskog vicešampiona Partizana i taj meč dobio sa 2:0.

Danas su Rusi poveli u 37. minutu golom Jonova iz jedanaesterca, a samo tri minuta kasnije Nišlije su na isti način mogle do izjednačenja, ali su tu priliku propustili.

Ipak, u 77. minutu Radnički zasluženo stiže do izjednačenja na konačnih 1:1, a gol je postigao Ranđelović.