''Romantičari'' najavili bolje dane!

• 19. mart 2014.

• 19:09

OFK Beograd nastavio sa praksom odigravanja kontrolnih utakmica između dva prvenstvena kola. Ovog puta ubedljivo je savladana Kolubara.

U prvoj utakmici posle promene trenera i povratka Zlatka Krmpotića na klupu tima sa Karaburme, OFK Beograd je u prijateljskoj utakmici u Lazarevcu savladao domaću Kolubaru rezultatom 3:0.

Utakmica odigrana u kišnim uslovina i na teškom terenu počela je autogolom jednog igrača domaćeg tima, a do kraja prvog poluvremena, OFK je propustio još par odličnih prilika preko Škrbića i Ivanovića.

Ipak, u nastavku meča, ''Romantičari'' su bili efikasniji i tako uspeli da trijumf učine ubedljivijim.

U 57. minutu, Dražić je na asistenciju Pilipovića duplirao prednost gostiju, da bi samo tri minuta kasnije Stanisavljević postavio konačnih 0:3.

Ekipa Kolubare je do kraja mogla i do počasnog gola, ali domaći nisu uspeli da iskoriste jedanaesterac u 76. minutu.

Ova provera i ubedljiva pobeda trebalo bi da povrate poljuljano samopouzdanje kod igrača OFK Beograda, koji i dalje čekaju na prvi trijumf u prolećnom delu sezone u Superligi.

Podsetimo, u sledećem kolu tim sa Karaburme gostuje u Nišu, ekipi Radničkog, koju od pre par dana vodi dosadašnji trener OFK Beograda Milan Milanović.

OFK Beograd: Zečević, Gajić, Obradović, Zdjelar, Vasiljević, Micevski, Jovanović, Gajić, Škrbić, Paločević i Ivanović.

Igrali su još: Čupić, Adžić, Antonov, Savić, Pilipović, Stanisavljević, Dražić i Zarubica.