Remi Zvezde, ali rezultat u senci novih povreda!

sreda 31.01.2018.
16:49

Loša za lošom vesti iz Antalije.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa ekipom Sileksa rezultatom 1:1, ali je ovaj pripremni meč u senci povreda.

Ekipa Vladana Milojevića povela je posle kornera koji je Nenad Milijaš izveo u trećem minutu meča. Lopta je nezgodno odskočila u kaznenom prostoru i pogodila igrača protivničkog tima koji je nespretnom reakcijom zatresao sopstvenu mrežu.

Nakon vodećeg gola Zvezda nije ozbiljnije pretila sve do 42. minuta kada je Slavoljub Srnić obišao protivničkog golmana ali potom nije uspeo da sprovede loptu u nebranjenu mrežu.

Ono što je obeležilo prvo poluvreme, a desilo se između vodećeg gola Crvene zvezde i pokušaja Slavoljuba Srnića u 42. minutu jeste povreda Ričmonda Boaćija.

Napadač crveno-belih dobio je udarac u list desne noge nakon čega je ostao da leži na terenu i nije bio u stanju da nastavi sa igrom.

U drugom poluvremenu, posle samo šest minuta igre, Sileks je izjednačio golom Dejana Blagojevića posle prekida.

Nova loša vest za crveno-bele usledila je nekih 15 minuta pre kraja kada je zbog povrede teren morao da napusti i mladi Strahinja Eraković.

Vladan Milojević nije želeo ništa da rizikuje, a pošto više nije imao prava na izmene, crveno-beli su meč završili sa desetoricom.

Do kraja meča, Zvezda je imala još dve dobre šanse preko Srnića i Luke Ilića, ali promene rezultata nije bilo.

U toku dana očekuje se više informacija o povredi Boaćija, što je sada u prvom planu.