12:36

Kadetske selekcije Partizana i Crvene zvezde remizirale su danas u "Zemunelu" u okviru 18. kola Kadetske lige Srbije.

Screenshot/You Tube

Kadetske selekcije Partizana i Crvene zvezde odmerile su u nedelju snage u okviru 18. kola Kadetske lige Srbije.

Meč u SC Partizan - Teleoptik u Zemunu završen je remijem 1:1 (1:0) koji više odgovara ekipi Partizana.

Partizan: Slavković, Čubra, Lakićević, Knežević, Smiljković, Đorđević, Rašković, Blagojević Milivojević, Čolić, Jović;

Crvena zvezda: Katić, Mitrović, Blagojević, Pisar, Lukić, Matić, Njamculović, Đuričković, Ilić, Eleven, Babić.

Vođstvo crno-belima doneo je Nemanja Jović u 6. minutu utakmice, ali je Partizan nakon postignutog gola "povukao ručnu" i zaigrao dosta zatvorenije.

Crvena zvezda je u završnici prvog dela, a pogotovu tokom drugog poluvremena imala veliki broj izglednih prilika ali nikako nije uspevala da dođe do izjednačenja.

Spas je stigao u 85. minutu kada je rezervista Lučić uspeo da pogodi mrežu Partizana i da na taj način donese bod gostima iz Ljutice Bogdana.

Partizan je zadržao tri boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu Crvenu zvezdu i četiri u odnosu na trećeplasirani Teleoptik.